Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Закарпатські курорти страждають через брак туристів, а в ОДА заявляють про "покращення" ситуації

Закарпатські курорти страждають через брак туристів, а в ОДА заявляють про "покращення" ситуації

Гірськолижні курорти Закарпаття пустують без туристів. Надзвичайно тепла зима не потішила снігом, витяги простоюють. Не рятують навіть потужні гармати. Їхня робота - надвисокі витрати електроенергії....

Гірськолижні курорти Закарпаття пустують без туристів. Надзвичайно тепла зима не потішила снігом, витяги простоюють. Не рятують навіть потужні гармати. Їхня робота - надвисокі витрати електроенергії. Цій темі присвячена телепередача "Про головне" каналу "Тиса 1" сьогодні, 23 січня.

Недоотримують планованих прибутків і селяни, які щозими продають туристам-гірськолижникам молоко, сільгосппродукцію тощо.

Утім, курорти вже налаштовуються пропонувати альтернативні послуги та приймати туристів влітку, - підтверджують сюжети телевізійників.

Разом з тим директор департаменту ЖКГ, будівництва та розвитку інфраструктури Закарпатської ОДА Віктор Лукеча заявив в ефірі, що туристів навіть більше, ніж торік. Так, у грудні, за інформацією посадовця, у грудні було на 36 % туристів більше, ніж у грудні 2012 року. Чиновник підтвердив і те, що наразі температура - найвища з '45 року.

Експерт з туризму, проректор УжНУ Федір Шандор вважає, що проблема не у зимі, а у людському факторі. "Скаржаться тільки ті, хто не насипав достатньо снігу на схили ще у грудні, коли впало трохи снігу і всі "розслабилися". Натомість чомусь на Буковелі насипали і катаються і зараз".

Очільник спілки сільського зеленого туризму Богдан Пранничук прокоментував: "Люди приїджають не тільки за снігом, а і за автентикою, вивчити наш побут, культуру. Тому туризм на селі не так залежний від погодніх умов".