В ОДА обговорили реалізацію Національного проекту "Олімпійська надія – 2022" на території Закарпатської області
У вівторок, 3 вересня, за участі голови облдержадміністрації Олександра Ледиди та керівника Держінвестпроекту Владислава Каськіва відбулася нарада стосовно реалізації Національного проекту «Олімпійська надія – 2022» на території Закарпатської області.
На поряду денному - питання щодо стану реалізації Національного проекту «Олімпійська надія-2022» в Закарпатській області та роботи над регіональним планом заходів відповідно до Указу Президента України. Це зокрема стосується розробки містобудівельної документації та генеральних планів населених пунктів, будівництва та реконструкції автомобільних доріг у Воловецькому та Міжгірському районах, об’єктів електропостачання у Воловецькому районі, об’єктів водозабезпечення.
Владислав Каськів наголосив: наразі всі зусилля потрібно спрямувати на підготовку всіх необхідних документів для вчасного подання заявки Україною на проведення зимових Олімпійських
У процесі підготовки треба уникати невиправдано високих витрат. При цьому серед завдань: створити оптимальні умови, щоб приватні підприємці були зацікавлені вкладати кошти в об’єкти, які використовуватимуться при проведенні олімпіади.
- Принцип державно-приватного партнерства у роботі над цим проектом потрібно реалізовувати стовідсотково. Якщо об’єкти до Євро-2012 будувалися за державний кошт, то у цьому випадку ми повинні створити якомога сприятливіші умови для залучення приватних інвесторів. Тож створення належних умов для розвитку бізнесу, на чому наголошує Глава держави, - питання більш ніж актуальне. І над цим ми в області активно працюватимемо, - відзначив Олександр Ледида.
Проведення зимових олімпійських ігор вимагає значної реконструкції та будівництва доріг. Першочергово заплановано будівництво нових відрізків доріг, зокрема, у напрямках: Подобовець – Пилипець, Славське – Воловець та Стрий – Міжгір’я.
Голова обласної держадміністрації наголосив: підготовка заявки на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року - складова державної стратегії розвитку країни. Заходи з підготовки та проведення Олімпіади в Україні мають вирішувати проблеми, а не створювати їх. Проведення Олімпійських ігор надасть можливість для створення нових робочих місць і сприятиме поверненню українців, які працюють за межами держави.
– Нагадую, що відповідно до указу Президента України головам Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької облдержадміністрацій доручено у двомісячний термін розробити пропозиції змін до Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури. Вони стосуються першочергового будівництва і реконструкції об'єктів спортивної, туристичної та інженерної інфраструктури, а також розвитку транспортної мережі у Карпатському регіоні, - резюмував голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.
Прес-центр ОДА