Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Понад 170 молодих науковців Східної Європи долучилися до вже п’ятих Правових читань

Понад 170 молодих науковців Східної Європи долучилися до вже п’ятих Правових читань

172 молодих науковці взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», що тривала 25-26 квітня 2013 року на юридичному факультеті...

172 молодих науковці взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», що тривала 25-26 квітня 2013 року на юридичному факультеті університету.

Конференція проводилася відповідно до плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2013 році» з ініціативи нашого університету, Університету в м. Мішкольц (Угорщина), Центральноєвропейської вищої школи у м. Скаліца (Словаччина), Академічного товариства ім. М. Балудянського (м. Кошице, Словаччина), Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету та Закарпатського осередку Ліги студентів Асоціації правників України за підтримки Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Організатори запросили до участі всіх активних студентів та молодих учених поділитись результатами власних наукових досліджень у всіх сферах права. Учасників конференції привітав перший проректор УжНУ професор Василь Лемак, заступник голови Закарпатської ОДА професор Володимир Приходько, заступник декана юридичного факультету професор Хома Олексик та голова Наукового товариства юридичного факультету Іван Полюжин.

Протягом першого дня конференції учасники виголошували доповіді на засіданнях секцій, якими керували провідні науково-педагогічні працівники нашого вишу: професор Георгій Динис, доцент Тетяна Свида, доцент Андрій Андрушко тадоцент Марія Менджул.

Другого дня конференції до учасників звернувся ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук, який підкреслив важливість проведення юридичного форуму вже п’ятий рік поспіль, адже це сприяє формуванню нових ідей, концепцій, їх поширенню через налагодження наукових контактів. Ректор висловив сподівання, що традиційна конференція і надалі щороку збиратиме молодих і досвідчених вчених, розширюючи міжнародну географію, оскільки вже зараз демонструє позитивні напрацювання та досягнення. Також з ініціативи ректора УжНУ кращі доповідачі конференції отримали відповідні Дипломи та цінну правову літературу.

Збірник матеріалів конференції опубліковано до початку її роботи. Солідне видання обсягом 500 сторінок умістило публікації як початківців юридичної науки, так і визнаних фахівців у галузі права.

Актуальність проведення Закарпатських правових читань зумовлена й тим, що на конференцію прибули молоді правники із багатьох вишів України (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Суми, Тернопіль, Запоріжжя, Ірпінь, Чернівці, Донецьк), а також із Росії, Білорусі, Словаччини та Латвії.

За результатами конференції схвалено резолюцію та рекомендації міністерству, іншим органам державної влади та місцевого самоврядування щодо принципових проблем реформування елементів держави та права. Учасники отримали також можливість відвідати старовинні і сучасні місця Ужгорода та Закарпаття, ознайомитися із звичаями та традиціями нашого краю у межах культурно-розважальної програми.

Тож V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання» відбулася на високому рівні, а наступний такий захід пройде вже у квітні 2014 року.

УжНУ