Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Головне управління статистики: Впродовж минулого року 49 громадян тимчасово працювало за кордоном

Головне управління статистики: Впродовж минулого року 49 громадян тимчасово працювало за кордоном

Про це журналістам 2 квітня під час брифінгу розповіла начальник Головного управління статистики у Закарпатській області Галина Гриник. 601 тисяча – це чоловіки, 653 тисячі – жінки. Перевага жінок...

Про це журналістам 2 квітня під час брифінгу розповіла начальник Головного управління статистики у Закарпатській області Галина Гриник.

601 тисяча – це чоловіки, 653 тисячі – жінки. Перевага жінок над чоловіками зафіксована у всіх адміністративно-територіальних одиницях краю і спостерігається щодо населення у віці після 40-ка років. Тоді як до 35 років більшість становлять саме чоловіки. 923 тисячі – це закарпатці віком від 15 до 70 років. Минулоріч в області народилося 18 968 дітей, померло – 14 813 осіб.

Значна кількість закарпатців працюють за кордоном, а саме у Польщі та Росії. Здебільшого вони працюють за наймом у сфері сільського господарства, мисливстві та лісовому господарстві, будівельних організаціях, сфері торгівлі, як домашня прислуга.

- Впродовж минулого року 49 громадян тимчасово працювало за кордоном. Ця цифра, звичайно, не відображає повної картини, щодо кількості закарпатців, які працюють за межами держави, - відзначила Галина Гриник. – Це тільки ті люди, які працевлаштовані вітчизняними організаціями (які мають на це право) в інших країнах. Загальна цифра тих, хто наразі працює за кордоном, тобто отримали право на легальне працевлаштування, – майже 44 тисячі осіб.

Трохи менше 10 мільйонів наразі боргують своїм працівникам організації Закарпаття.

- Варто відзначити, що за останні роки сума боргу зменшилася. Якщо на початок 2012 року вона становила 13 мільйонів, то зараз це 9,6 мільйонів. Левова частка боргу – за підприємствами-банкрутами (72 %).

На запитання журналістів, де можна систематично дізнаватися статистичну інформацію, начальник управління відзначила: за адресою http://uz.ukrstat.gov.ua працює Інтернет-сайт головного управління статистики.

Прес-центр ОДА