Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Закарпатці прийняли участь у навчальних тренінгах для спеціалістів соціальних центрів матері і дитини

Закарпатці прийняли участь у навчальних тренінгах для спеціалістів соціальних центрів матері і дитини

Представництвом благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні, в рамках проекту «Попередження відмов від дітей раннього віку шляхом покращання якості розробки стандартів соціальних...

Представництвом благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні, в рамках проекту «Попередження відмов від дітей раннього віку шляхом покращання якості розробки стандартів соціальних послуг для вразливих матерів, сімей і дітей» у співпраці з Держсоцслужбою та за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з 25 по 27 січня 2011 року у м. Хмельницький було проведено навчальний тренінг для спеціалістів соціальних центрів матері та дитини.

Про це повідомляється на сайті Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Метою зазначеного тренінгу стала підготовка спеціалістів соціальних центрів матері та дитини до проведення оцінки потреб та планування роботи з отримувачами послуг у закладах.

У тренінгу взяли участь 25 осіб, які є представниками 15 діючих соціальних центрів матері та дитини, а також головний спеціаліст відділу соціального обслуговування та реабілітації управління соціальної роботи Держсоцслужби Анна Музика.

Для довідки: на сьогоднішній день Україні функціонує 15 соціальних центрів матері та дитини в АР Крим, Вінницькій, Закарпатській, Київській, Львівській, Луганській, Сумській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській, Чернівецькій, Черкаській областях та м.Севастополі. Це заклади для тимчасового проживання жінок на сьомому-дев'ятому місяці вагітності та матерів з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах.