Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Громада села Клячаново вийшла на протест проти дій місцевого фермера

Громада села Клячаново вийшла на протест проти дій місцевого фермера

У неділю, 21 червня, громада села Клячаново зібралася поблизу будівництва в урочищі "Сигут", щоб поспілкуватися із власником фермерського господарства. Серед присутніх були сільський голова та депутати сільської ради. Зі слів мешканців села власником фермерського господарства поблизу каналу є Віталій Калинич. Проте, приватний підприємець на зустріч з громадою не прийшов.

"Ми вимагаємо відсунути будівництво огорожі хоча би на 6 метрів, як це має бути за законом, щоб забезпечити вільний під’їзд до водойми. Зараз сюди не зможе заїхати жодне авто, а оскільки це меліоративний канал, то він потребує регулярної розчистки за допомогою спеціальної техніки. У повінь, цей канал забирає частину води із Латориці та Мукачева. Крім того, це єдине місце відпочинку, яке у нас є, і ми не допустимо, щоб в нас його забрали. Якщо потрібно - будемо судитися. Досвід у нас вже є", - розповіли Клячанівці.

Разом з тим голова Івановецької сільради зауважив громаді, що наразі вже мав розмову із власником фермерського господарства і той, у свою чергу готовий вислухати вимоги громади. Також, це питання буде озвучено на сесії сільської ради.

"Маємо зробити усе по закону, оформити юридично правильно протокол сільських зборів, зібрати підписи мешканців і вже тоді, якщо господар не піде нам на зустріч будемо подавати скарги в прокуратуру та інші відповідні інстанції", - сказав сільський голова Михайло Мишкулинець.

"Наразі, ми не хочемо конфліктувати і тому на перший раз ми, від імені громади просимо пана Калинича відсунути огорожу. Сподіваємося він піде нам на зустріч. Якщо ні, то будемо звертатися у прокуратуру, а по закону ця відстань може бути і 25 метрів. Терпіння ми маємо і на суди і на прокуратури. Ми вже судилися за цю водойму 2 роки, але ми сподіваємося на порозуміння і мирову", - сказав активіст Валерій Чінка.