Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В області боротимуться з перевізниками, які працюють поза законом

В області боротимуться з перевізниками, які працюють поза законом

Створити мобільні групи для проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів, доручив заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс ще місяць тому. Втім, напрацювання у цьому напрямку, як виявилося, взагалі відсутні.

З цього приводу відбулася нарада, участь в якій взяли керівники профільних підрозділів ОДА, представники ДАІ, Укртрансінспекції, Антимонопольного комітету, фіскального відомства у Закарпатській області та інші. "Нині досі залишається актуальним питання наявності на ринку транспортних послуг нелегальних перевізників, яке потребує з вашого боку дієвих заходів для виведення з ринку пасажирських перевезень області нелегальних перевізників, – зауважив Михайло Михайлович. – Ні правоохоронні органи, ні податкова міліція, ні транспортна інспекція за цей час не забезпечили участь своїх представників у роботі спільних груп та не активізували роботу з виведення з ринку автоперевізників, які здійснюють перевезення пасажирів поза правовим полем!" З огляду на відсутність позитивних результатів високопосадовець попередив, що обласне керівництво порушуватиме кадрові питання тих відомств, від яких залежить належне функціонування ринку надання автотранспортних послуг краю, – зазначає прес-служба Закарпатської ОДА.

Також заступник очільника краю звернув увагу присутніх на той факт, що нині нема жодного виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом з іноземною реєстрацією. Не проводяться перевірки і технічного стану транспортних засобів суб’єктів господарювання, аби убезпечити умови експлуатації маршруток.

"Закарпаття є транзитною областю з розгалуженою мережею, тому тут постійно присутній ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Серед основих причин ДТП – перевищення безпечної швидкості, порушення правил перевезення пасажирів, недотримання дистанції руху, порушення правил обгону та наїзд на пасажирів. Тому питання безпеки руху на автомобільному транспорті Закарпаття є особливо актуальним, адже від цього перш за все залежить життя кожного жителя нашої області. До ОДА надходять одні відписки, тоді як з вашого боку не проводиться бодай якась робота з організації безпеки пасажирів", – підкреслив Михайло Рівіс.

За підсумками наради дані доручення у найближчий час мобільним групам організувати проведення рейдових перевірок автотранспортних засобів, принципово реагувати на перевізників, які працюють поза правовим полем, та у межах повноважень застосовувати до них жорсткі заходи впливу, а також посилити контроль за наданням автоперевізниками пасажирських послуг, організувати додаткові інструктажі серед водіїв про дотримання Правил дорожнього руху та культуру обслуговування пасажирів.