• Головна
  • Життя
  • Мережу шокувало відео затримання новою поліцією п’яної жінки в Ужгороді

Мережу шокувало відео затримання новою поліцією п’яної жінки в Ужгороді

Сьогодні вночі поліцейським довелося затримувати і відвезти у міськвідділ п’яну та неадекватну жінку. Ужгородка, що нецензурно лаялася, обзиваючи всіх довкола, спершу порушувала громадський спокій в пивних закладах в районі залізничного вокзалу обласного центру Закарпаття. Але через неадекватність там її, судячи з усього, перестали обслуговувати, що викликало ще більший гнів "героїні сюжету" і бажання пошуку нових пригод.

Активісти "Спеціального контролю" зафільмували її вже в магазині "Зіна", що біля міського відділу ДАІ на вулиці Гагаріна. Поліцейські намагалися заспокоїти і вивести жінку з приміщення торгового закладу, але це викликало у порушниці майже істерику та приступ невмотивованої люті.

Утім, зрештою її таки вдалося доправити до відділку, – йдеться у спільноті "Спеціального контколю" в соцмережі Фейсбук.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Відеосюжет не рекомендується до перегляду особам, яким ще не виповнилося 18 років. У відео присутня ненормативна лексика.