Москаль перейменував одну з вулиць Мукачева в честь бійців 128-ої бригади
Геннадій Москаль вніс зміни до свого розпорядження від 18 березня «Про перейменування вулиць у місті Ужгород Закарпатської області». Зміни спричинені виникненням подвійних топонімів (через інформаційну неузгодженість у місті з’явилися дві вулиці Степана Клочурака), а також численними зверненнями громадян та рідних загиблих на Донбасі військових.
Згідно із внесеними змінами, вулиця С.Лазо в Ужгороді перейменована на вулицю Ігоря Розлуцького (водій-санітар медичної роти 128-ї гірсько-піхотної бригади, проживав в Ужгороді поблизу вул.С.Лазо. Загинув у листопаді 2014 року біля Станиці Луганської, похований в Ужгороді на Пагорбі Слави), – інформує офіційний сайт Геннадія Москаля.
Вулицю Островського – на вулицю Томаша Масарика (президент Чехословаччини 1918 – 1935 рр., зробив великий вклад у розбудову Закарпаття).
Вулицю П.Терека – на вулицю Володимира Івасюка.
Вулицю Івана Туряниці – на вулицю Кароя Мейсароша (перший історик Ужгорода, в 1861 році видав книгу «Історія Ужгорода від найдавніших часів до сьогодні»).
Вулицю Герцена – на вулицю Юрія Герца (видатний закарпатський живописець).
Вулицю Єрмака – на вулицю 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
– Єрмак, із якого російська пропаганда зробила видатного полководця й підкорювача Сибіру, був звичайним грабіжником і розбійником, чиї шкурні інтереси збіглися із завойовницькою політикою Росії, – заявляє Г.Москаль. – Немає жодної причини для увіковічення цієї персони в Ужгороді. Натомість бійці 128-ї бригади героїчно захищали суверенітет і територіальну цілісність України в найгарячішу фазу бойових дій на Донбасі і продовжують робити це зараз. Тому названа в радянські часи вулиця Єрмака відтепер носитиме назву 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
Окремим розпорядженням Геннадія Москаля вулиця Севастопольська в Мукачеві, де знаходиться штаб 128-ї бригади, також перейменована на вулицю 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
Крім того, вулицю Першотравневу у Великому Березному перейменовано на вулицю Івана Рогача (уродженець Великого Березного, член Головної Команди і військовий писар «Карпатської Січі», в 1942 році розстріляний нацистами у Бабиному Яру в Києві).