Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Керівництво УжНУ зустрілось з представниками закарпатських медіа

Керівництво УжНУ зустрілось з представниками закарпатських медіа

Вчора, у День журналіста, в ректораті УжНУ відбулася зустріч керівництва вишу з представниками закарпатських медіа.

Ректор та проректори університету привітали працівників ЗМІ з професійним святом, розповіли про освітню, наукову, організаційну роботу, проведену в університеті за останні два роки, а також поділилися баченням перспектив розвитку УжНУ та співпраці з медіа-спільнотою краю, – інформує прес-служба УжНУ.

Ректор Володимир Смоланка зазначив: «Ваша робота є надзвичайно важливою. Я особисто починаю і закінчую день з того, що  читаю новини, статті – дізнаюся, що відбувається нового у світі і місті. Взагалі, без журналістики і журналістів не уявляється сучасне життя. Мені дуже приємно, що ми маємо гарні відносини і тісну співпрацю з провідними ЗМІ області, дуже цінуємо об’єктивні матеріали про наш університет. Позитивна оцінка роботи УжНУ, так само як і конструктивна критика, є стимулом для нас бути кращими. Хочу вам побажати, аби доля до вас була прихильна, щоб ви завжди затверджували істину і правду, і мали запас здоров’я, який дозволяє вам працювати в найбільш творчій професії, яка існує в світі».

Василь Ільницький, керівник відділу зав’язків з громадськістю УжНУ, подякував колегам за об’єктивне висвітлення подій, новацій, які впроваджуються  в університеті: «ЗМІ та університет – колеги, бо ми робимо спільну справу – справу на ниві освіти та просвіти.  Хочу щиро подякувати вам за цю співпрацю і висловити готовність робити її більш динамічною і масштабною. Я в журналістиці 35 років і можу твердити, що УжНУ – це величезний пласт інтелекту, неосяжний масив цікавих, актуальних і злободенних тем для журналістських публікацій. Цей унікум треба використовувати сповна».

На зустрічі також йшла мова про нововведення, впровадженням яких активно займається університет. Проректор Мирослава Лендьел зазначила: «Якщо проаналізувати нашу роботу, то можна сказати, що ми перейшли від кількості до якості. Ми робимо значну кількість нових речей, і тепер вони дають якісний результат. Наприклад, ми довели, що здатні якісно навчати іноземних студентів англійською мовою, зараз готуємо програми на іноземній мові для українських студентів. Відчуваємо, що маємо попит з боку іноземців на різні спеціальності в університеті. При чому географія студентів розширюється – це й країни Азії, Африки, Центральної Європи». Іноземці які навчаються в університеті – це свідчення престижності, рейтинговості для університету. Починає діяти і своєрідний «ефект бумерангу» – УжНУ приймає більше іноземців на навчання і отримує більше можливостей направляти своїх студентів у інші європейські виші за програмою подвійних дипломів – резюмувала Мирослава Лендьел.

Впродовж нинішнього навчального року університет відвідали багато європейських, українських політичних, культурних діячів, серед них Ян Томбінскі, Іван Штефанец, представники Несторівської групи. Університет став авторитетним майданчиком для спілкування з відомими особистостями, місцем презентації вагомих соціальних, культурних чи економічних проектів.

Проректор з наукової роботи Ігор Студеняк наголосив, що серед головних пріоритетів університету є втілення інновацій. «Важливою є академічна підприємницька діяльність молоді, впровадження наукових інноваційних розробок в реальність. Університет всіляко підтримує цей процес, ми нещодавно провели конкурс студентських стартапів, який виявився дуже успішним. Ми побачили значну кількість перспективних проектів. Важливим в цьому плані є їхнє фінансування, тому університет підтримуватиме  перспективні розробки. Наша мета – дати молодим і здібним науковцям перспективи росту».

На зустрічі також йшла мова про відкритість і прозорість діяльності університету. Проректор Олександр Рогач наголосив, що університет проводить закупівлі через систему «ProZorro», а також надає відкритий доступ до документів університету.

Від ректора Володимира Смоланки почесні грамоти та премії отримали молоді журналісти університету Мирослава Гараздій, Іванка Когутич та Олексій Шафраньош.

В ході зустрічі журналісти провідних видань Закарпаття, зокрема Тетяна Вашаргелі,  Олег Сембер, Василь Гарагонич, Алла Хаятова та інші висловили побажання, щоб подібні заходи відбувалися частіше, адже новин та інформаційних приводів в університету завжди багато.