Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Помер карпатський січовик Михайло Петричко

У Чинадієві на 87-му році життя помер учасник Карпатської Січі Михайло Петричко Учора в Чинадієві, що на Мукачівщині, після тривалої хвороби, спричиненої інсультом, на 87-му році життя помер...

У Чинадієві на 87-му році життя помер учасник Карпатської Січі Михайло Петричко

Учора в Чинадієві, що на Мукачівщині, після тривалої хвороби, спричиненої інсультом, на 87-му році життя помер Михайло Петричко - ветеран національно-визвольних змагань, учасник Карпатської Січі, довголітній член ОУН.

У свої 87 Михайло Петрович не переставав інтелектуально працювати та вдосконалюватися, вивчав іноземні мови та планував писати книгу спогадів. Не судилося...

Похорони Михайла Петричка відбудуться в Чинадієві, у п'ятницю пообіді.

Інтернет-видання "Панорама Мукачева"  приєднується до співчуттів. що лунають сьогодні на адресу рідних і близьких покійного.

Михайло Петричко народився у селі Чинадієві Мукачівського району Закарпатської області. В 16 років вступив до лав ОУН. Разом з десятками членів ОУН засуджений за антидержавний заколот проти хортистської Угорщини та поміщений у концтабір "Ковнер-каштель" у Мукачеві. Серед ув'язнених цього табору – майбутній владика УГКЦ Іван Маргітич.

Вдруге за приналежність до ОУН Михайло Петричко був засуджений радянською владою на смерть. Згодом вирок йому замінили на 20 років таборів, 10 з яких він відсидів у концтаборі в Казахстані. Та зламати пана Михайла не вдалося. Після звільнення з табору, налагоджує підпільну антирадянську діяльність: розповсюджував журнал "Воля і Батьківщина", мав відношення до діяльності підпільної організації "Український Національний Фронт", заснованої Зеновієм Красівським.