В Ужгороді маршрутка в’їхала в будинок

Учора, 19 травня, в Ужгороді трпилася ДТП. Водій маршрутки №11 не впорався з кевуванням і в’їхав у будинок.

Про це у Фейсбуці повідомляє журналіст Віталій Глагола. Собранецькій.