В Ужгороді обікрали студентів-іноземців: поцупили телефон, кількасот доларів та зброю
Працівники Ужгородського відділу поліції розшукали підозрюваного у викраденні зброї, грошей та мобільного телефону у студентів-іноземців.
Слідство за фактом крадіжки з помешкання, поліцейські розпочали за заявою студента-іноземця, який навчається та проживає у обласному центрі Закарпаття. 26-річний потерпілий повідомив правоохоронцям, що у неділю, 29 жовтня, з 5:00 до 13:00 він запросив до себе у гості двох незнайомців. Після того, як всі розійшлися, заявник і виявив зникнення особистих речей. З кишені його куртки зник мобільний телефон та 550 доларів США, – повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Паралельно з цим, до поліції із заявою про зникнення його пневматичного пістолету звернувся ще один студент-іноземець, котрий проживає за однією адресою з попереднім потерпілим. Він повідомив, що у той же період, у нього зникла пневматична зброя, а саме пістолет, який він придбав у Дніпропетровську.
За даними фактами поліцейські розпочали слідство і відкрили два кримінальні провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).
Правоохоронці оперативно встановили особу підозрюваного у викраденні особистих речей та зброї у студентів-іноземців. Ним виявився місцевий раніше судимий за майнові злочини ужгородець. Слідство у справі триває.