Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Мукачівські діти могли б постраждати через несправність атракціонів

Мукачівські діти могли б постраждати через несправність атракціонів

На території краю продовжуються планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання умов безпечної експлуатації атракціонної техніки. Цими днями фахівці територіального управління...

На території краю продовжуються планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання умов безпечної експлуатації атракціонної техніки. Цими днями фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області працювали у Мукачеві.

Саме в місті над Латорицею, як повідомив головний державний інспектор теруправління Василь Василинчук, довелося стикнутися з фактом вкрай безвідповідального ставлення до безпеки численних відвідувачів з боку власниці одного з розважальних комплексів.

На момент перевірки дітлахів та дорослих тут спокушали можливістю гарно провести час відразу сім різних атракціонів із найпривабливішими назвами: мала та велика ланцюгова каруселі, «манеж», «бриз», «сальто», «автодром» і «сонечко». Проте, як невдовзі встановили спеціалісти, кожен із них становив потенційну загрозу здоров’ю і навіть життю відвідувачів.

Про такі «дрібниці», як не проходження обслуговуючим персоналом навчань з правил охорони праці, будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, навіть і говорити не доводиться. Досить сказати, що власниця комплексу, поспішаючи, мабуть, заробити з настанням теплих днів чим більше грошей, чомусь «забула» про таку «дрібницю», як отримання відповідного дозволу органів Держгірпромнагляду на експлуатацію кожного із семи наявних атракціонів.

А от без названого документу, якому передує ретельне комплексне обстеження специфічного обладнання, атракціони, мовити б, апріорі вважаються несправними. Отож логічно, що інспекторам не залишалося нічого іншого, як заборонити їхню роботу. Хочеться сподіватися, що підприємець, на радість потенційних клієнтів і для своєї користі, зможе оперативно усунути виявлені недоліки і своєрідний «парад-алле» атракціонів таки відбудеться насправді. Повідомили з прес-служби Держгірпромнагляду у Закарпатській області.