Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На Мукачівщині чоловік хотів зістрибнути із високовольтного стовпа: як його рятували

На Мукачівщині чоловік хотів зістрибнути із високовольтного стовпа: як його рятували

Вчора, 14 січня, оператори служби «102» отримали незвичайний телефонний дзвінок. Стривожений чоловік розповів, що він у розпачі, що у цей момент знаходиться на високій конструкції і хоче зістрибнути вниз.

Розуміючи, що рахунок йде на хвилини і від швидкості дій поліцейських залежить людське життя, оператор миттєво направив на орієнтовне місце події групу реагування патрульної поліції. Водночас працівник служби «102» намагався якнайдовше тримати діалог із чоловіком, заспокоїти його та отримати більше необхідної інформації. Ситуація значно ускладнювалася тим, що заявник говорив нечітко і плутався в поясненнях, де саме він знаходиться.

Читайте також:
Поліцейський врятував 32-річного закарпатця від самогубства

Впродовж декількох хвилин начальник сектору реагування патрульної поліції разом зі своїми підлеглими прибули на орієнтовне місце події та зуміли швидко розшукати заявника. Чоловік знаходився серед польових угідь між селами Лавки та Клячаново, що на Мукачівщині.

Начальник СРПП Володимир Лендєл розповідає: «Чоловік знаходився на високій електроопорі, під лініями електропередач з напругою близько 8 тисяч вольт. Ми з колегами докладали максимум зусиль, щоб знайти підхід до нього, заспокоїти, а потім допомогли йому переміститися вниз».

Наразі чоловік знаходиться під наглядом лікарів, які перевірять стан його здоров’я та зможуть надати кваліфіковану психологічну допомогу.

Інспектори групи реагування патрульної поліції старший лейтенант Валентин Гордійчук та сержант Андрій Стець зізнаються, що ситуація порятунку була нелегка, проте врятоване людське життя – найвища нагорода за докладені зусилля.