Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Голова Ощадбанку Андрій Пишний: "Вимоги переводити бюджетників у держбанки ніколи не існувало"

Голова Ощадбанку Андрій Пишний: "Вимоги переводити бюджетників у держбанки ніколи не існувало"

Керівництво Ощадбанку спростувало інформацію, що поширюється рядом регіональних підрозділів держбанку, про вимоги уряду щодо переведення виплати заробітної плати співробітникам держпідприємств і...

Керівництво Ощадбанку спростувало інформацію, що поширюється рядом регіональних підрозділів держбанку, про вимоги уряду щодо переведення виплати заробітної плати співробітникам держпідприємств і бюджетних організацій у державні банки.

Як заявив у ході інтерв’ю ЗМІ голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, розпорядження Кабінету Міністрів України щодо примусового переведення державних і комунальних підприємств на обслуговування в державні банки ніколи не існувало. «Такого розпорядження немає та ніколи не було», – заявив Андрій Пишний, відповідаючи на запитання журналістів про використання держбанками адміністративних методів конкуренції на ринку шляхом примусового переведення на обслуговування державних і бюджетних підприємств.

За словами Пишного, отримувати зарплатні картки Ощадбанку працівникам держструктур і бюджетних підприємств зовсім не обов’язково, активна робота з бюджетниками з боку держбанків – це не більше ніж стандартна практика пропозиції банками своїх послуг споживачам. Ті ж випадки, коли співробітники Ощадбанку пропонували органам влади та бюджетним підприємствам негайний перехід на обслуговування під приводом існування відповідних директив уряду, Андрій Пишний назвав конкуренцією.

«На початку дев’яностих багато банків стали рости за рахунок того, що забирали частину клієнтів з державних Ощадбанку, Промінвестбанку, Укрсоцбанку, Укрексимбанку. І це добре. Але зараз ми маємо намір конкурувати, – зазначив Андрій Пишний. – Наявність черг у відділеннях банку – це добре чи погано? Для банку це добре, оскільки показує, що в нас є клієнти, що будуть з нами в будь-якому разі».