• Життя
  • Збірна України здобула першу перемогу на шляху до Франції (ВІДЕО)

Збірна України здобула першу перемогу на шляху до Франції (ВІДЕО)

Підопічні Михайла Фоменка провели перший виїзний поєдинок кваліфікації до Євро-2016. Суперником синьо-жовтих стала білоруська команда. Матч видався доволі напруженим, та безгольовим у першому...

Матч видався доволі напруженим, та безгольовим у першому таймі. Чимало нагод не вдалось реалізувати українцям. Зокрема, Роману Зозулі, який невдало завершував атаки гостей.

У другій частині поєдинку підживили гру заміни, які зробив наставник української збірної: на поле вийшли Сидорчук та Будківський. Активність останніх і призвела до двох забитих м'ячів. Так, Будківський дезорієнтував білоруса Мартиновича, який і зрізав шкіряного у власні ворота, а Сидорчук завершив стрімку контратаку українців голом на останній хвилині. 0:2 - і на українців чекає македонський іспит у Львові.

Білорусь - Україна 0:2Голи: Мартинович, 82 (автогол), Сидорчук, 90+3Білорусь: Жевнов, Мартинович (Савицький, 87), Поляков, Верховцов, Філіпенко, Драгун, Стасевич (Кисляк, 46), Гордейчук (Корніленко, 79), Кривець, Баланович, Калачов.Україна: П'ятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук, Степаненко, Ротань (Сидорчук, 64), Едмар (Будківський, 80), Ярмоленко, Зозуля (Тимощук, 90+1), Коноплянка.