Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Політика
  • Свіжі рейтинги: «Батьківщина» Тимошенко наздоганяє «слуг народу» Зеленського

Свіжі рейтинги: «Батьківщина» Тимошенко наздоганяє «слуг народу» Зеленського

Шанси потрапити до парламенту сьогодні гарантовано мають 4 політичні сили. Різниця між фаворитами – у межах статистичної похибки. Ще три партії балансують на межі проходження.

Якби парламентські вибори відбувалися в кінці жовтня, до Верховної Ради гарантовано пройшли б «Слуга народу», ОПЗЖ, «Батьківщина» та «Європейська солідарність».

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, які було оприлюднено сьогодні.

Читайте також:
"Ми вимагаємо негайного засідання РНБО по КОВІДу!" – Юлія Тимошенко

Політична сила Володимира Зеленського могла б претендувати на 18,3% голосів тих, хто визначився з вибором, опозиційна платформа Юрія Бойка – на 17%, команда Юлії Тимошенко – 15,4%, об’єднання Петра Порошенка – на 15,1%.

Соціологи КМІС особливо наголошують, що різниця всіх чотирьох партій знаходиться у межах статистичної похибки. А отже, у підсумку сьогоднішні срібні чи бронзові призери цілком можуть посісти перше місце.

Зайти у наступний парламент також мають шанси: «Сила і честь», Радикальна партія та досі ще не створена партія Дмитра Разумкова. Рейтинг цієї трійки другого ешелону коливається на рівні 5%.

Цим же опитуванням аналітики встановили, що більшість українців підтримують проведення дострокових парламентських виборів. Дочасно змінити нинішню Раду бажають – 47,3%, проти розпуску – 37,7%.

Опитування було проведено 20-25 жовтня 2021 року методом особистого («face-to-face») інтерв’ю з використанням планшета (CAPI, computer-assisted personal interviews). Опитано 2028 респондентів, що мешкають у 103 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.