Стали відомі результати матчу «Минай» — «Дніпро-1»

Сьогодні на Закарпатті відбулася гра «Минаю» із срібним призером минулого сезону «Дніпро-1». Команди зіграли 1:1.

13 серпня перший бал у сезоні отримав футбольний клуб «Минай». У грі 3-го туру Української Прем’єр-Ліги закарпатський ФК зіграв внічию з «Дніпро-1».

«Обидва тайми команди зіграли внічию: без голів у першому та з двома після перерви», — повідомили на сайті «Минаю».

У неділю «Минай» зіграє з «Дніпро-1»

Гравці «Дніпро-1» переважали за кількістю ударів по воротам у першому таймі, проте після перерви минайці активніше включилися в гру.

Перед грою закарпатці повідомили про підписання ще одного новачка Тимура Корабліна, правого півзахисника ФК «Кривбас». 21-річний гравець уже на 86-й хвилині дебютував у складі нової команди.

Наступний матч «Минаю» відбудеться проти «Металіста 1925» 19 серпня.

Раніше повідомлялось про здобуття бронзи на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств спортсменом із Мукачева.