• Instagram 15 800+
  • Viber 15 000+
  • YouTube 1800+

Олімпіада-2024: збірна України з футболу програла Іраку

У середу, 24 липня, олімпійська збірна України з футболу поступилася команді Іраку у 1-му турі Ігор у Парижі. Україна програла Іраку 1:2.

Свій шлях на Олімпійських іграх національна збірна з футболу розпочала з поразки. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

У 2-му турі 27 липня Україна зустрінеться з Марокко. Водночас Ірак проведе матч проти Аргентини.

У першому таймі домінувала українська збірна. На перерву команди пішли без забитих голів. На початку другого тайму українська збірна відкрила рахунок: на добиванні зіграв Валентин Рубчинський. Він став автором першого голу в історії України на Олімпійських іграх.

Проте втримати перевагу українцям не вдалося: футболісти пропустили двічі. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь команди Іраку.

Зазначимо, Україна виступає у футбольному турнірі Олімпійських ігор вперше в історії. Ігри-2024 в Парижі відбуватимуться 3 26 липня до 11 серпня.

Нагадаємо, відбулося жеребкування «Турніру чотирьох», який визначить останнього учасника Української Прем’єр-ліги 2024-2025 років. Жеребкування визначило склад півфінальних пар. Обидва поєдинки відбудуться у п’ятницю, 26 липня.