• Viber 15 000+
  • YouTube 1800+

ФК «Минай» вдалося перемогти лідера групи чемпіонату

У грі проти ФК «Агробізнес», яка відбулася сьогодні, закарпатцям вдалося продемонструвати високий результат.

13 жовтня ФК «Минай» вдома прийняв футбольний клуб «Агробізнес» із Хмельницької області, який в цьому матчі вперше у сезоні втратив очки.

Колектив Олександра Чижевського до цього матчу йшов без поразок, але сьогоднішня гра завершилася для них невдачею. Минайці здобули перемогу з рахунком 3:1.

Героями матчу стали Артур Ременяк, який оформив дубль, забивши на 16-й та 72-й хвилинах, і Євгеній Рязанцев, який уперше відзначився за наш клуб на 42-й хвилині. У «Агробізнеса» єдиний гол на рахунку Дмитра Касімова, який забив на 76-й хвилині.

«Минай» — «Агробізнес»

Склад «Минай»: Росул, Дмитрук (Воробчак, 54), Дворовенко, Чуєв, Прокопчук, Рожко (Шалфеєв, 75), Пріхна, Матюшенко (Тищук, 85), Вишневський, Ременяк, Є. Рязанцев (Гунічев, 75).

Склад «Агробізнес»: Підківка, Гаврушко, Сидоренко, Білий, Лень, Фомін (Глоба, 68), Теплий, Толочко, Касімов, Кузьмин (Волков, 68), Войтіховський.

Попередження:

• Матюшенко (61) — «Минай»
  • Сидоренко (62), Волков (90) — «Агробізнес»
  • Гунічев (90+2) — «Минай».

Арбітр: Микита Богатир (Запоріжжя).
Стадіон: «Минай-Арена» (Минай).

Раніше «Минай» оголосив про припинення співпраці з досвідченим голкіпером Олександром Бандурою.