• Закарпатські гімнастки вдало виступили на престижних змаганнях у Києві

Закарпатські гімнастки вдало виступили на престижних змаганнях у Києві

Мукачівські гімнастки взяли участь у престижних столичних змаганнях – відкритому чемпіонаті Дніпровського району Києва з художньої гімнастики. Змагання були присвячені Міжнародному дню жінок, 8 Березня.

До змагань ретельно готувалися і наполегливі тренування принесли результати. Дівчата гідно представили Закарпаття у столиці та вибороли ряд нагород. Задоволені виступами своїх вихованок і тренери – Яна Мороховець та Віра Козманко

• Анастасія Хамлай – 1 місце;
  • Ганна Плешинець – 1 місце

Подвійну нагороду отримала одна з наймолодших учасниць команди – Ніколь Пожидаєва.

Як зазначили у Мукачівській міськраді, юна грація, якій тільки сім років, впевнено посіла почесну сходинку п’єдесталу у своїй віковій категорії ( 2 вправи, серед яких одна – без предметів, одна – з обручем) та стала володаркою Кубку за найбільшу кількість балів серед учасниць 2012 року народження.

Нагадаємо, закарпатські фехтувальники на візках привезли золото та бронзу Чемпіонату Європи.