Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Кримінал
 • На Мукачівщині злочинність серед неповнолітніх - найбільша в області, - прокурор Мукачівського району

На Мукачівщині злочинність серед неповнолітніх - найбільша в області, - прокурор Мукачівського району

На Мукачівщині злочинність серед неповнолітніх - найбільша в області, - прокурор Мукачівського району
Саме про ріст підліткової злочинності і реакцію на це правоохоронних та контролюючих органів йшлося на міжвідомчій нараді в прокуратурі Мукачівського районі. Прокурор Мукачівського району Олег...

Саме про ріст підліткової злочинності і реакцію на це правоохоронних та контролюючих органів йшлося на міжвідомчій нараді в прокуратурі Мукачівського районі.

Прокурор Мукачівського району Олег Опішняк разом із керівниками правоохоронних органів та інших уповноважених органів виконавчої влади та інших відомств Мукачівського району радилися, що слід зробити в першу чергу, аби зупинити негативну тенденцію. А роботи за словами прокурора - непочатий край.

Зокрема, прокурор району хоче бачити по кожному випадку продажу дітям алкоголю і тютюну матеріали, скеровані сектором кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського МВ УМВС до Головного управління Міндоходів у Закарпатській області для застосування штрафних санкції та вирішення питання щодо позбавлення ліцензії таких суб’єктів господарювання. Адже, як відомо, великий відсоток злочинів вчиняється підлітками саме у стані алкогольного сп`яніння.

Звертаючись до керівництва міліції району, прокурор наголосив, що слід активніше проводити рейди та перевірки додержання вимог Закону України «Про рекламу» в торгових закладах, які розташовані поблизу загальноосвітніх шкіл, в частині контролю за поширенням реклами, яка шкодить здоров’ю дітей, а також активізувати і роз’яснювальну роботу з молоддю, зокрема учнями, щодо заборони вживання алкогольних напоїв.

Олег Опішняк зауважив, що ситуація не терпить зволікань, адже злочинність серед неповнолітніх в районі стала найвищою в області: дітьми вчинено вже 15 злочинів. У скоєнні цих злочинів брали участь 8 неповнолітніх, яким повідомлено про підозру.

За результати наради було вироблено ряд спільних заходів з метою усунення порушень закону та запобігання їм у подальшому, підвищення ефективності роботи щодо захисту прав дітей, попередження злочинності і бездоглядності серед неповнолітніх.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно