Закарпатський посадовець заволодів коштами, виділеними на боротьбу з COVID-19

Кримінал  13 жовтня 2021 року, 08:28 571 ФОТО

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактами заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, вчиненого шляхом зловживання службовим становищем, та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Закарпатський посадовець заволодів коштами, виділеними на боротьбу з коронавірусом

За даними слідства, обвинувачений уклав договір підряду на виконання капітального ремонту з переплануванням 1 поверху акушерсько-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Тячівській районній лікарні.

Закарпатський посадовець заволодів коштами, виділеними на боротьбу з COVID-19

"Проєкт, вартість якого становила 10, 7 млн грн, реалізовувався за рахунок державних коштів з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19", – розповіли в Закарпатській обласній прокуратурі.

Читайте також:  Коронавірусний скандал на Закарпатті: судитимуть начальника комунальної установи

Експертизою підтверджено, що директор підрядної фірми за кошти авансу придбав матеріали та технічне обладнання, не передбачене проєктною документацією. Крім того, завищивши обсяги та фактичну вартість робіт шляхом внесення завідомо неправдивих даних до актів виконаних робіт, обвинувачений протиправно заволодів коштами з  вказаного фонду. Як наслідок, сума завданих лікарні збитків склала 833 тис. грн.

На Закарпатті посадовець заволодів коштами, виділеними на боротьбу з COVID-19

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління Служби безпеки України.

Нагадаємо, на Закарпатті підприємець підробляв міжнародні свідоцтва про вакцинацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0