Масова бійка біля КПП "Ужгород–Вишнє-Нємецьке": Фейсбук облетіло відео

Кримінал  26 жовтня 2021 року, 15:54 4644 ВІДЕО

Фейсбук 25 жовня облетіло відео, яке знаяли очевидці поблизу українсько-словацького кордону. На відео, яке поширилиу мережі водії, котрі стояли у черзі на КПП "Ужгород–Вишнє-Нємецьке", видно бійку між "рекетирами", які організовують проїзд без черги, та далекобійниками.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров і додав відео. "Завжди виступав і зараз виступаю проти розгулу рекету у будь-якій його формі
Вважаю дикунством, коли незрозумілі люди за гроші проводять на українсько-словацькому кордоні вантажівки попри фур, водії яких стоять у черзі по 3-5 днів".

Читайте також:  Бійка навпроти ринку ГІД у Мукачеві: очевидці зняли відео

"Оскільки постраждалі сигналізують, що під час і після бійки жодного правоохоронця на місці події умисно не було, офіційно звертаюся: до керівництва Чопського прикордонного загону щодо причин бездіяльності підлегих у цій ситуації; до Головного управління нацполіції у Закарпатській області та до Прокуратури Закарпаття з вимогою дати правову оцінку цим подіям, з’ясувати осіб злочинного угрупування, притягти їх до відповідальності і припинити правовий безлад на кордоні. Спроби криміналітету нав’язувати свої правила гри і перетворювати Закарпаття на Сицилію треба рубати на корені!", – заявив Олексій Петров.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0