російський пропагандист запропонував топити та спалювати українських дітей

Кримінал  24 жовтня 2022 року, 05:35 4760 ВІДЕО

Ведучий російського державного телеканалу RT Антон Красовський запропонував топити українських дітей у річці.

Така заява пролунала в ефірі RT.

російський письменник Сергій Лук’яненко розповів, як в 1980 році потрапив на Закарпаття під час лікування астми. Там він, мовляв, зустрів українських дітей, які сказали йому, що "Україну окупували москалі".

"Це були повністю російськомовні з російськими прізвищами пацани. У когось батько був військовий, у когось хтось ще. Це були абсолютно росіяни", – казав Лук’яненко.

Читайте також:  Михайло Подоляк зазначив єдиний варіант, за якого точно закінчиться війна

У відповідь на це ведучий фінансованого урядом рф телеканалу Антон Красовський заявив, що таких дітей треба вбивати.

"А прям топити таких треба було у Тисині. Прямо ось там, де "пливе кача". Прям топити треба таких дітей, прямо у Тисині. .. Сказав, що "москалі окупували" - і відразу прям кидаєш у річку з бурхливою течією", – сказав він.

Після цього співрозмовники обговорювали методи виховання із застосуванням фізичного насильства. І тоді Красовський додав: "Карпати це огидно. Там кожна хата називається смерекова хата. Прям у цю смерекову хату забивати та палити цих дітей".

На такі ганебні висловлювання вже відреагували в Україні. Глава МЗС України Дмитро Кулеба закликає країни світу заборонити мовлення російського пропагандистського телеканалу Russia Today після пропозиції ведучого топити українських дітей у річці та спалювати їх.

Глава МЗС Дмитро Кулеба зазначив, що уряди, які досі не заборонили RT, повинні подивитися цей уривок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0