Поліція просить громадян бути обачними при купівлі техніки: зафіксовано випадки шахрайства

Кримінал  31 жовтня 2022 року, 15:11 843

Останнім часом поліцейські фіксують факти шахрайств, пов’язаних із придбанням енерготехніки. Зловмисники діють за напрацьованою схемою, публікуючи на спеціальних онлайн-платформах оголошення про продаж, до прикладу електрогенераторів, за суттєво заниженими цінами.

При цьому потенційні покупці, зважаючи на актуальність товарів та підвищений на них попит, здійснюють покупки у пришвидшеному порядку – перераховують кошти в повній сумі на неперевірені рахунки. Після отримання грошей зловмисники – фейкові продавці, зникають та видаляють будь-яку контактну інформацію, – йдеться в повідомленні поліції Закарпатської області.

Читайте також:  Українці можуть залишитись без грошей: громадян попередили про нову аферу

Для того, щоб не стати жертвою шахраїв та уникнути подібних випадків, поліцейські Закарпаття радять громадянам бути вкрай обачними та обережними і обов’язково дотримуватися таких основних правил:

  • остерігайтесь тих продавців, які пропонують вам товари за дуже заниженими цінами;
  • оформлення Інтернет-покупок здійснюйте тільки за накладеним платежем;
  • перевіряйте онлайн-платформи та сайти для продажу товарів, вивчайте відгуки про них та продавців, які пропонують певні види товарів;
  • обирайте ті варіанти, у яких гарантований обмін чи повернення придбаних товарів у разі їх невідповідності опису чи неналежній якості.

"У разі, якщо ви стали жертвою шахрайства – не зволікаючи, звертайтеся на лінію "102" чи до найближчого відділу поліції", – йдеться в повідомленні правоохоронців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0