Мешканця Мукачева викрили на серії крадіжок і взяли під варту

Кримінал  9 листопада 2022 року, 14:21 644

Жителю Мукачева повідомлено про підозру у повторному вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України). Він перебуває під вартою з правом внесення застави.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні підозрюваний за ніч проник до двох гаражних приміщень, викравши звідти автомобільні шини з дисками, велосипед та інструменти. Трапилося це в селі Латірка.

У травні цього року чоловіка вже було засуджено за такий самий злочин. Ще до введення в державі воєнного стану він здійснив аналогічні крадіжки на території Берегова. За вечір шляхом злому замків проник до трьох гаражів і забрав звідти велосипеди, автомобільні шини та інструменти.

Читайте також:  У закарпатському селі хлопець пошкодив стіну, щоб скоїти крадіжку

Тоді суд врахував те, що чоловік покаявся та повернув викрадене майно потерпілим, і призначив йому покарання у виді 3 років ув’язнення з іспитовим строком на 2 роки. Саме у цей період  мукачівець і вчинив новий злочин.

"Наразі триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі відділення поліції № 2 Мукачівського РУП. Санкція інкримінованої чоловіку статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі", – розповіли у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, вночі у закарпатському селі вкрали автомобіль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0