Поліція припинила незаконний видобуток та продаж корисних копалин в області

Кримінал  2 лютого 2023 року, 14:43 658 ФОТО

На Закарпатті слідчі Головного управління  Національної поліції в Закарпатській у співпраці зі співробітниками СБУ припинили масштабний незаконний видобуток корисних копалин, що призвів до багатомільйонних збитків.

У ході досудового розслідування, що здійснюється за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури, було встановлено, що на території родовища у селі Сусково 44-річний директор місцевого підприємства незаконно проводив видобуток дороговартісного каменю андезит.

Поліція припинила незаконний видобуток та продаж корисних копалин в області

Спершу видобуток корисних копалин компанія здійснювала у відповідності до наданих їй дозволів, однак згодом, через допущені підпрємством грубі порушення, ліцензію було анульовано.

Читайте також:  Посадовець "не помітив" вирубку понад тисячі дерев на території лісомисливського господарства

Попри заборону, усвідомлюючи протиправність своїх діянь, фірма продовжила добування каменю у промислових масштабах. Так само незаконно продовжився і продаж видобутої сировини місцевим підприємцям.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 240 (Незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, вчинене шляхом вибуху) Кримінального кодексу України, було проведено низку екологічних експертиз та зібрано достатньо доказів, в результаті чого слідчі поліції повідомили директору підприємства про підозру у вчиненні вказаного злочину.

Поліція припинила незаконний видобуток та продаж корисних копалин в області

Відповідно до санкції цієї статті йому загрожує від 5 до 8 років ув’язнення. Слідство у справі триває. Найближчим часом всі матеріали буде скеровано для судового розгляду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0