Конфісковане майно засудженого закарпатця реалізували, а гроші направлять в бюджет

Кримінал  1 березня 2023 року, 12:05 584

За активної позиції Тячівської окружної прокуратури вдалося забезпечити реалізацію конфіскованої судом нерухомості загальною вартістю близько 540 тис. грн. Вказане стало можливим завдяки послідовній роботі окружної прокуратури на напрямі нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах.

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Читайте також:  Максим Савчук: "Ми знаходили майно російських олігархів у Європі, доводили їх причетність до агресії, але щодо них не вводили санкції"

Так, починаючи з липня 2021 року у провадженні Рахівського відділу Державної виконавчої служби перебувало виконавче провадження щодо місцевого жителя, засудженого судом до 15 років позбавлення волі із конфіскацією всього майна за вчинення розбійного нападу (ч. 4 ст. 187 КК України). Було встановлено, що майном, яке підлягає конфіскації, була квартира чоловіка в м. Рахів.

Щоправда тривалий час орган не вживав належних заходів задля виконання рішення суду. Зокрема, йдеться про проведення опису майна. За результатами проведеної у травні минулого року перевірки Тячівська окружна прокуратура в порядку ст. 26 Закону України "Про прокуратуру" внесла вказівку з вимогами вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх в майбутньому, яку було розглянуто та задоволено.

Після цього державним виконавцем було активізовано діяльність та здійснено всі необхідні заходи для виконання покарання у виді конфіскації майна. Таким чином вже в поточному році за результатами проведення електронних торгів нерухоме майно засудженого було реалізовано, а виручені кошти в розмірі понад пів мільйона гривень будуть перераховані до державного бюджету, що особливо важливо в умовах воєнного стану.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0