Закарпатця засудили до 3 років ув’язнення за ухилення від мобілізації

Кримінал  22 квітня 2023 року, 10:31 3305

На Закарпатті рахунок кримінальних проваджень щодо ухилянтів йде на сотні. Про це розповіли в Закарпатській обласній прокуратурі.

Нещодавно на Тячівщині за доводами прокурора Тячівської окружної прокуратури 40-річного мешканця селища Буштино засудили до 3 років позбавлення волі.

Як розповів процесуальний прокурор, обвинувачений був визнаний придатним до військової служби і підлягав призову, попередньо успішно пройшов військово-лікарську комісію. Він одержав повістку на відправку у серпні, однак тоді у РТЦК не з’явився.

Читайте також:  У Мукачеві судили чоловіка, який відмовився від мобілізації

У грудні минулого року вкотре відмовився від отримання повістки та написав заяву про відмову від призову за мобілізацією, оскільки його погляди суперечать тому, щоб брати зброю в руки, вбивати та ненавидіти людей.

При цьому про приналежність до будь-якої релігійної організації, яка сповідує заперечення служби в армії, чоловік не повідомив. У судовому засіданні він нарікав, що повідомляв про проблеми зі здоров’ям, на що ніхто не звертав уваги при проходженні ним ВЛК.

Але жодних документів, які б підтверджували такі проблеми, чоловік не мав. Відомо також про відсутність звернень від особи до місцевих медзакладів з часу одержання повістки в серпні 2022 року.

Врахувавши всі обставини та позицію прокурора щодо необхідності призначення реальної міри покарання, Тячівський районний суд ухвалив рішення визнати чоловіка винуватим і засудити до 3 років ув’язнення".

Нагадаємо, раніше "PMG.ua" писало про те, хто може отримати відстрочку від мобілізації для догляду за родичами.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Правда 22.04.2023, 23:01
Правду має, чоловік не зобов'язаний віддавати своє життя за те, що народився чоловіком, він має обов'язки тільки перед батьками і Богом і більше ні перед ким або чим!!!
Людина 22.04.2023, 12:09
Держава богачів і рабів.