Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Кримінал
 • Посадовцю Ужгородської міськради, якого підозрюють у фальсифікації документів, обрали запобіжний захід

Посадовцю Ужгородської міськради, якого підозрюють у фальсифікації документів, обрали запобіжний захід

Посадовцю Ужгородської міськради, якого підозрюють у фальсифікації документів, обрали запобіжний захід

За клопотанням, погодженим Закарпатською обласною прокуратурою, начальнику одного з управлінь Ужгородської міської ради, підозрюваному у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України), обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

ВІДЕО ДНЯ

Водночас, за рішенням суду, його відсторонили від посади на час проведення досудового розслідування. Підозрюваний повинен здати на зберігання внутрішній і закордонний паспорти, не відлучатися з населеного пункту, в якому проживає, без дозволу слідчого чи прокурора, а також інформувати останніх про зміну місця проживання чи роботи.

Як ми інформували раніше, посадовець розробив протиправний механізм зміни цільового призначення землі колишнього промислового підприємства, що давало змогу власнику створити умови для її вигідної реалізації в майбутньому. Йдеться про ділянку на Слов’янській набережній в Ужгороді.

Реклама
Читайте також:
Посадовцю Ужгородської міськради оголосили підозру: що він накоїв

Встановлено, що підозрюваний вніс неправдиві відомості до ряду документів при розробленні містобудівної документації. Крім цього, усупереч вимог законодавства у сфері містобудування та Земельного кодексу, погодив проєкт зміни цільового призначення землі.

Реклама

Згідно з даними генплану міста та детального плану території, ця ділянка розташована в зоні промислових підприємств і є територією виробничої забудови, що унеможливлювало проведення там будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків.

Такі протиправні дії безпосередньо вплинули на фінансову та ринкову привабливість згаданої земельної ділянки та створили умови для її забудови багатоквартирним будинком.

Досудове розслідування здійснює СУ ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно