Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Кримінал
 • За те, що у Великих Лучках чоловік побив свого сусіда, суд призначив йому 200 годин громадських робіт

За те, що у Великих Лучках чоловік побив свого сусіда, суд призначив йому 200 годин громадських робіт

За те, що у Великих Лучках чоловік побив свого сусіда, суд призначив йому 200 годин громадських робіт
200 годин громадських робіт міськрайонний суд призначив мешканцю Мукачівщини за спричинення тілесних ушкоджень своєму сусіду. Однак категорично відмовившись від виконання покарання, обвинуваченому...

200 годин громадських робіт міськрайонний суд призначив мешканцю Мукачівщини за спричинення тілесних ушкоджень своєму сусіду. Однак категорично відмовившись від виконання покарання, обвинуваченому загрожує нова кримінальна відповідальність.

ВІДЕО ДНЯ

На початку року 46-річний мешканець с.В.Лучки, затіяв сварку з сусідом. Після з`яусвання стосунків мукачівцю забракло слів і він почав жбурляти у чоловіка камінням.

Під час досудового слідства дії чоловіка були кваліфіковані за ч.2 ст.125 Кримінального кодексу України, й Мукачівський міськрайонний суд йому призначив покарання у вигляді 200 годин громадських робіт. Призначені судом роботи, мукачівець мав би відбувати за місцем проживання, на території сільської ради. Проте, як вдалося з’ясувати, чоловік вирішив не виконувати вирок суду, а тому до місця відбуття покарання не з’являвся, хоч і неодноразово викликався для взяття на облік.

Реклама

До сьогодні із призначених годин, які він мав відробити на користь держави, обвинувачений не відробив жодної. І без жодного докору сумління заявляє, що працювати не буде …

Як розповів старший дільничний інспектор міліції Володимир Магоч, даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі вирішується питання про притягнення його до відповідальності за ч.2 ст.389 Кримінального кодексу України (Ухилення від покарання, неповязаного з позбавленням волі). Частина друга даної статті передбачає покарання у вигляді арешту чи обмеження волі.

Реклама

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно