Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Шістьох закарпатців, які розібрали залізничну колію, засуджено

Шістьох закарпатців, які розібрали залізничну колію, засуджено
Закарпатською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері вживаються заходи щодо активізації боротьби із злочинами, пов’язаними з розкраданням групами осіб майна...

Закарпатською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері вживаються заходи щодо активізації боротьби із злочинами, пов’язаними з розкраданням групами осіб майна залізниці.

ВІДЕО ДНЯ

За інформацією Закарпатського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Ігоря Сєхіна, 29 грудня 2011 року, шестеро громадян України, діючи умисно, за попередньою змовою, демонтували закриту для руху ділянку тупикової колії №9 ст. Страбичово Львівської залізниці та здійснили крадіжку матеріалів верхньої будови колії на загальну суму понад 51 тис. грн. Слідчим відділом ЛВ на ст. Мукачево УМВС України на Львівській залізниці стосовно вказаних громадян порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб), хід розслідування якої взято на контроль Закарпатською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. 15 листопада Мукачівським міськрайонним судом, за участю заступника Закарпатського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, розглянуто дану кримінальну справу, винних осіб засуджено двох з них на 2 роки і п’ятьох на півтора роки позбавлення волі. Вказаних громадян визнано винними та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування призначеного покарання, якщо вони протягом одного року іспитового строку не вчинять новий злочин.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно