Кримінал   • 12 червня 2015 року, 14:26595

Митники вилучили на кордоні колекційну медаль "За перемогу над Японією", яку намагались переправити у Чехію

Митники вилучили на кордоні колекційну медаль "За перемогу над Японією", яку намагались переправити у Чехію

Закарпатські митники не випустили за кордон радянську медаль, яку знайшли у міжнародному поштовому відправленні.

Про це повідомляє Головне управлінні ДФС у Закарпатській області.

Медаль «За победу над Японией» громадянин України з міста Кіровоград надсилав громадянину Чехії. Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що поштові відправлення, поштові перекази до моменту вручення їх одержувачам є власністю відправників, а митний контроль предметів, що пересилаються з України в міжнародних поштових відправленнях, здійснюється за відсутності відправника.

Проведеною експертизою встановлено, що медаль «За победу над Японией» виготовлена в СРСР у 1945 році із латуні. Не є культурною цінністю, виготовлялась масово, але має колекційну цінність.

З метою всебічного та об’єктивного з’ясування обставин пересилання у міжнародному поштовому відправленні – рекомендованого листа без оголошеної цінності, управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС було направлено лист до Кіровоградської митниці ДФС щодо отримання пояснень від громадянина, який надіслав медаль.

Українець зазначив, що медаль купив на ринку в Києві два роки тому в незнайомого йому чоловіка та хотів її подарувати громадянину Чехії, з яким познайомився через мережу Інтернет. Про те, що вивіз державних нагород, право на які не підтверджено відповідними документами, забороняється, він не знав.

Складено протокол про порушення митних правил, медаль вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів