Кримінал   • 16 червня 2015 року, 11:44430

Прокурори відсудили у підприємця 1 гектар землі на Ужгородщині

За втручання Ужгородської міжрайонної прокуратури господарським судом Закарпатської області задоволено позов, а саме - повернуто територіальній громаді земельну ділянку площею майже 1 га і нормативною грошовою оцінкою понад 600 тис.грн.

Як повідомив Ужгородський міжрайонний прокурор Олександр Андришин, за результатами моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою встановлено, що у провадженні господарського суду Закарпатської області перебувала справа за позовом Холмківської сільської ради до приватного підприємця про припинення шляхом розірвання договору оренди земельної ділянки, повернення її у землі запасу сільської ради та стягнення заборгованості по орендній платі, - інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що приватний підприємець впродовж 2011-2014 років використовував земельну ділянку на території Холмківської сільської ради площею майже 1 га, нормативною грошовою оцінкою понад 600 тис грн., однак всупереч умовам договору, вимог Земельного, Податкового кодексів України та Закону України «Про оренду землі» орендна плата орендарем до бюджету систематично не сплачувалась, внаслідок чого місцевий бюджет недотримав грошові кошти.

Відтак, прокуратурою було здійснено вступ у вказану справу і рішенням господарського суду Закарпатської області позовні вимоги сільської ради, які підтримувала Ужгородська міжрайонна прокуратура задоволено у повному обсязі. Дане рішення суду відповідачем оскаржувалось в апеляційному та касаційному порядку, однак залишено вищими судовими інстанціями в законній силі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів