Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 300+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 100+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В Ужгороді на двох приватних підприємців напали зловмисники

В Ужгороді на двох приватних підприємців напали зловмисники
Від потерпілих вони нічого не викрали, проте нанесли тілесні ушкодження.

Вчора, 17 червня, до правоохоронців надійшло повідомлення, що на ринку «Краснодонців» неподалік магазину «Браво», на двох місцевих приватних підприємців, які займаються продажем годинників, напало двоє невідомих громадян. Нападники з місця вчинення злочину зникли дуже швидко.

ВІДЕО ДНЯ

Правоохоронці встановили, що злочинці були одягнені в чорний одяг та чорні рукавиці. Від потерпілих вони нічого не викрали, проте нанесли тілесні ушкодження, внаслідок яких в одного з чоловіків медики діагностували відкриту черепно-мозкову травму, а в іншого вибито зуби та садини на тілі, - повідомили в Ужгородському РВ УМВС.

На даний час правоохоронці встановлюють всі обставини даної події та мотиви її вчинення. Оперативники Ужгородського РВ УМВС вживають всіх необхідних заходів для затримання хуліганів.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно