Кримінал   • 18 червня 2015 року, 15:29650

Прокуратура відстоює інтереси двох дітей, батько яких загинув при виконанні свої професійних обов’язків

Прокуратура відстоює інтереси двох дітей, батько яких загинув при виконанні свої професійних обов’язків

За втручання прокуратури рішенням суду зобов’язано Держгірпромнагляд призначити повторне розслідування, щодо смерті батька двох дітей при виконанні своїх професійних обов’язків.

Як пояснила начальник відділу захисту прав прокуратури області дітей Олеся Бокоч, ця повторна перевірка потрібна, щоб довести, що 37-річний чоловік помер виконуючи свої професійні обов’язки і його малолітні діти змогли отримати страхові суми, а це більше 100 тисяч гривень. Ці гроші дуже потрібні родині, яка втратила батька-годувальника, - повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

До прокуратури міста Мукачева звернулася по допомогу його дружина - тепер вже молода вдова, яка розповіла, що її чоловік працював водієм одного з підприємств. Під час проходження митниці йому стало зле на кордоні АР Крим із ввіреним йому вантажем. Відтак, він раптово помер від гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця. Проте, випадок його смерті неправомірно був визнаний спеціальною комісією розслідування таким, що не пов’язаний з виробництвом. Через це сім’я не може отримати належні їм страхові виплати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів