Кримінал   • 19 червня 2015 року, 20:54467

Виноградівські посадовці незаконно віддали земельну ділянку вартістю 400 тисяч гривень

Виноградівські посадовці незаконно віддали земельну ділянку вартістю 400 тисяч гривень

Прокуратурою Виноградівського району внесено відомості у ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, тобто зловживання владою або службовим становищем і службове підроблення посадовими особами Шаланківської сільської ради.

Йдеться про земельну ділянку площею 400 м. кв., вартістю майже 400 тис. грн, розташовану в урочищі «Гора» за межами с. Шаланки, - інформує прес-служба Закарпатської області.

Встановлено, що посадовці сільради шляхом зловживання службовим становищем, у порушення вимог земельного законодавства, із земель державної власності, які не знаходились в колективній власності (колишні колгоспи) та не підлягали паюванню, без відповідних розпорядчих документів компетентного органу державної виконавчої влади, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до державного акту на право приватної власності на землю, у рахунок сертифіката на право на земельну частку (пай) незаконно надали закарпатцю у власність земельну ділянку для ведення товарного сільгоспвиробництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів