Кримінал   • 20 червня 2015 року, 08:551757

На Хустщині головний лікар амбулаторії отримав хабар

На Хустщині головний лікар амбулаторії отримав хабар

Співробітниками Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди головним лікарем Вишківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

До міліції звернувся приватний підприємець з повідомленням про те, що від нього вимагають хабар за надання в оренду кабінету, який розташований в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт.Вишково Хустського району, - інформують у СЗГ УМВС України в Закарпатській області. 

Цього четверга в ході проведення оперативних заходів співробітниками Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області було задокументовано отримання неправомірної вигоди на загальну суму 6000 грн головним лікарем вказаного медичного закладу. Цей 35-річний ескулап у два етапи дістав гроші від приватного підприємця. Об 11:00 медик мав на руках 2000 грн, а потім о 16:50 отримав «другий транш» у розмірі 4000 грн.

- При Управлінні протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області запроваджено цілодобову гарячу лінію для повідомлень від громадян про факти корупції, вимагання хабарів,  роботу ігрового бізнесу та інших злочинів у сфері економіки, - прокоментував подію Начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів