Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Кримінал
 • ТОВ "Колесо" зобов’язали виплатити ПАТ "Закарпатгаз" 153 тисячі гривень за відбір газу

ТОВ "Колесо" зобов’язали виплатити ПАТ "Закарпатгаз" 153 тисячі гривень за відбір газу

ТОВ "Колесо" зобов’язали виплатити ПАТ "Закарпатгаз" 153 тисячі гривень за відбір газу

За малим не дворічна судова епопея ПАТ "Закарпатгаз" та ТОВ "Колесо", зареєстрованого за адресою м. Виноградів вул. Персикова, 160, завершена. Господарський суд Закарпатської області за повторного розгляду справи виніс рішення, згідно з яким повністю задовольнив вимоги газопостачального підприємства до споживача-юридичної особи, стягнувши суму завданих ПАТ "Закарпатгаз" збитків у розмірі понад 153 тис.грн та більш ніж 3 тисячі витрат зі сплати судового збору.

ВІДЕО ДНЯ

Перевіркою, проведеною працівниками ПАТ "Закарпатгаз" 16 березня 2013 року у згаданому товаристві з обмеженою відповідальністю, було виявлено факт порушення вимог Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу": несанкціонований, без укладання відповідного договору, відбір природного газу шляхом самовільного під’єднання до системи газопостачання кількох газових приладів та неопломбованого лічильника з показником відбору газу у кількості 7118 куб. м. Крім цього, 17 квітня 2014 року представниками ПАТ "Закарпатгаз" та ТОВ "Колесо" в складі комісії було здійснено обстеження підземного газопроводу середнього тиску за місцем реєстрації споживача-юридичної особи. Цим обстеженням виявлено врізку в зазначений газопровід, що вела до газового стояка, який належить ТОВ "Колесо", і знаходилася під тиском. Керівник споживача-юридичної особи Юрій Д. підтвердив, що врізка була здійснена з метою газифікації АЗС, яка належить ТОВ "Колесо".

Зазначена справа розглядалася судами неодноразово. Після скасування прийнятих у ній судових рішень, постановою Вищого господарського суду України від 21 жовтня 2014 року справу було направлено на новий розгляд до суду першої інстанції. При повторному її розгляді Господарський суд Закарпатської області виніс рішення задовольнити позовні вимоги ПАТ "Закарпатгаз" до ТОВ "Колесо", стягнувши суми завданих збитків та витрат зі сплати судового збору в загальному розмірі понад 156 тисяч грн., - прокоментував інцидент начальник юридичного управління товариства Йосип Пшевлоцький. - За фактом крадіжки природного газу Виноградівським РВ УМВС України в Закарпатській області внесено відомості до ЄРДР. Проводиться досудове розслідування. Тож скільки, як кажуть, мотузочці не витися, а кінець буде: за вкрадене голубе паливо таки доведеться заплатити.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно