Кримінал   • 27 червня 2015 року, 13:00366

На Великоберезнянщині затримали нелегалів із Сомалі

На Великоберезнянщині затримали нелегалів із Сомалі

У ході проведення спеціальних заходів «Кордон-2015» минулої доби на українсько-словацькому кордоні прикордонники Чопського загону затримали чергову групу нелегалів, цього разу - вихідців з Африки.

Під час здійснення спостереження за ділянкою бійцями відділу «Стужиця», що дислокується у Великоберезнянському районі, за допомогою оптичних приладів було виявлено групу невідомих осіб, що слідувала в бік кордону зі Словаччиною. Дану інформацію було передано спільному українсько-словацькому наряду, який патрулював ділянку. Згодом, за півтора кілометри до кордону, на території України, силами вказаного патруля було затримано трьох чоловіків та одну жінку, які не мали при собі жодних документів. Правопорушники зазначили прикордонникам, що є громадянами Сомалі і мали на меті потрапити до Словаччини, - констатує прес-служба Чопського прикордонного загону.

Як з’ясувалось в ході подальшої перевірки, двоє осіб раніше вже затримувались за спробу незаконного подолання українсько-словацького кордону. Наразі встановлюються особи решти правопорушників, проводяться перевірочні заходи. Подальшу долю затриманих визначить суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів