Кримінал   • 30 червня 2015 року, 15:51550

Чоловік, що порізав вени в приміщенні прокуратури, намагався таким чином уникнути покарання - Янко

Як повідомляло інтернет-видання «PMG.ua» днями в обласній прокуратурі чоловік порізав собі вени. Ним виявився ужгородець, 1985 року народження, тричі судимий за викрадення, за злочини, пов’язані з наркотиками та крадіжку.

Як розповів прокурор Закарпатської області Володимир Янко, цього чоловіка знову підозрювали у крадіжках. «Є усі факти цього злочину. Він скоїв два випадки грабежів, вкрав у жінки сумку , а з аптеки вкрав пристрій для вимірювання цукру. В обох випадках його впізнали. Аптекар навіть кликала на допомогу, але чоловік втік. Його ідентифікували, і міліція його кликала для вручення підозри, а він звернувся у прокуратуру, аби поскаржитися на дії міліції. Таким чином хотів уникнути покарання.

Чоловік прийшов на прохідну в обласну прокуратуру, кричав, витягнув лезо для бриття і у ліктьовому суглобі порізав собі руку. Ми викликали міліцію і швидку. Як виявилося, він перебував у стані сп’яніння, що констатували на пункті швидкої меддопомоги. Згодом у райвідділі примусово надали допомогу, бо він відмовлявся від неї. Його треба ізолювати від суспільства, що суд і зробив».

Джерело: Галагов.тв
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів