Кримінал   • 2 липня 2015 року, 15:27569

Купуючи через мережу Інтернет собаку, чоловік потрапив "на гачок" шахрайки

Купуючи через мережу Інтернет собаку, чоловік потрапив "на гачок" шахрайки

Незважаючи на неодноразові звернення до краян через засоби масової інформації про доволі поширений у мережі Інтернет вид шахрайства – купівлю-продаж товарів, люди і надалі продовжують потрапляти на гачок зловмисників. У такий спосіб майже трьох тисяч гривень позбуввся 26-річний мешканець м.Берегово, який перерахував кошти за придбання собаки. 

Рекламу про продаж обраної породи собаки 26-річний берегівець знайшов в мережі Інтернет. Та купівля цуценяти передбачала передоплату. Майже три тисячі гривень чоловік перерахував за вказаними реквізитами. Одразу після перерахування коштів продавчиня телефоном повідомила, песика вона передала поїздом, для достовірності назвала й ім’я провідниці. Однак схожої за описами провідниці в жодному вагоні потягу не виявилося, більше того це була остання розмова з інтернет-продавцем, зв’язок із жінкою зник, – зазначає Берегівський РВ УМВС.

Через деякий час, після кількох невдалих спроб зв’язатися з інтернет –продавцем, чоловік зрозумів, що став жертвою шахраїв та звернувся із заявою до міліції. 

– Подія зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство), – каже начальник Берегівського РВ УМВС підполковник міліції Микола Куриця.

Аби не стати жертвою інтернет-шахраїв не так уже й складно. Варто лише бути пильними та дотримуватися елементарних правил безпеки при купівлі-продажу через веб-ресурси. Зокрема, категорично не можна здійснювати попередню оплату товару, потрібно купувати товар лише у перевірених інтернет-магазинах, які вже здобули авторитет, цінують свою репутацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів