Кримінал   • 4 липня 2015 року, 15:31834

Цієї ночі закарпатські прикордонники затримали 17-ох нелегалів

Цієї ночі закарпатські прикордонники затримали 17-ох нелегалів

Державна прикордонна служба України на виконання доручень Президента України продовжує вживати комплекс заходів з метою протидії протиправній діяльності на державному кордоні.

Зокрема, протягом цієї ночі, в рамках проведення спільної операції «Кордон-2015», яка розпочалася 15 червня 2015 року, співробітниками  Держприкордонслужби тільки на Закарпатті затримали декілька груп нелегальних мігрантів у кількості 17 осіб.

Так, прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону, після отримання оперативної інформації, на відстані 300 метрів до кордону в меліоративному каналі затримали п’ять осіб без документів (чоловік, жінка та троє дітей). За їх словами – усі вони громадяни Туреччини.

Ще одну групу нелегальних мігрантів прикордонники цього ж відділу затримали на околиці села Гуняді, на відстані півтора кілометри до кордону, під час перевірки легкового автомобіля марки "ВАЗ 2104". "Таксі" перевозило 7 осіб без документів та 2-ох громадян України (водій та його дружина). Як з’ясували прикордонники, один затриманий – громадянин Сирії, а інші шість нелегальних мігрантів – громадяни Сомалі. 

В обох випадках затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів та проведення фільтраційно-перевіркових заходів.

Також прикордонники Чопського загону відділу неподалік від словацького кордону на Великоберезнянщині затримали місцевого мешканця без документів. Було організовано оперативний пошук, під час якого спільно із словацькими колегами була затримана група з 5 осіб з Афганістану, яку супроводжував громадянин Словаччини. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів