Кримінал   • 5 липня 2015 року, 10:02701

Щоб виготовити пиріжки, 55-річна ужгородка вирощувала снодійний мак

Щоб виготовити пиріжки, 55-річна ужгородка вирощувала снодійний мак

Снодійний мак виростила на власній присадибній ділянці 55-річна ужгородка. Жінка намагалася пояснити міліціонерам, що мак самозасівний, а не викопала його так, як хотіла його використати лише для кулінарних цілей. Так це чи ні – правоохоронці перевірятимуть. Любительку макових пиріжків буде притягнуто до відповідальності.

Рослини снодійного маку були вилучені та направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області.

Як повідомив перший заступник начальника Ужгородського міськвідділу міліції, майор міліції Олександр Боднарчук, за незаконний посів або вирощування нарковмісних речовин законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що з початком теплої пори року в Ужгороді, як і по всій Закарпатській області, так і загалом по Україні, стартували оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2015». Операція триватиме до кінця вересня. Її метою, перш за все, є профілактика незаконного обігу наркотиків, виявлення та знищення незаконних посівів маку, конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів