Кримінал   • 11 липня 2015 року, 23:147126

Все що відбувалось на території спорткомплексу "Антарес" зафіксовано камерами відеоспостереження

Все що відбувалось на території спорткомплексу "Антарес" зафіксовано камерами відеоспостереження

Про це йдеться у заяві депутатської групи "Воля народу". 

"Сьогодні до спортивного комплексу "Антарес" у Мукачеві, де знаходиться офіс  депутата фракції «Воля народу» Михайла ЛАНЬО,  прийшли люди, які представилися представниками «Правого сектору»  із проханням допомогти їх побратимам, які повертаються із фронту. Від депутата вони отримали позитивну відповідь і готовність надати відповідну матеріально-технічну допомогу.  Жодних конфліктних акцентів при спілкуванні не виникло. Представники офісу депутата жодним чином не провокували і не мали вогнепальної зброї. Але під час розмови на дворі відбулась провокація - з невідомих причин пролунав постріл і було вбито невідому людину і представники «Правого сектору» терміново поїхали у невідомому напрямку.

 Міліція почала переслідування нападників.  Всі інші події офіційно повідомило МВС у ЗМІ – бандити почали перестрілку із правоохоронцями, у наслідок якої  поранені і вбиті люди.

Всі дії, що були на території  спорткомплексу зафіксовано камерами зовнішнього нагляду і всі відеозаписи будуть терміново передані  МВС та СБУ", – йдеться у повідомленні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів