Кримінал   • 15 липня 2015 року, 11:311794

На Закарпатті в іномарці виявили понад 1000 пачок контрабандних цигарок

На Закарпатті в іномарці виявили понад 1000 пачок контрабандних цигарок

Напередодні в ділянку «Виїзд з України» митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «Opel» під керуванням громадянина України.

Для проходження митного оформлення українець обрав смугу руху спрощеного митного контролю – «зелений коридор», а перед початком проведення митного контролю усно заявив, що в його автомобілі товари та предмети приховані від митного контролю, або такі, які заборонені до вивезення з України відсутні, - повідомили у відділі комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено з загального потоку і направлено в бокс поглибленого огляду для проведення митного огляду. Таким чином у транспортному засобі громадянина були виявлені приховані від митного контролю товари – тютюнові вироби, а саме: цигарки українського виробництва, без акцизних марок, торгівельної марки «Compliment Super Slims 3», з позначкою «For Duty Free Only», загальною кількістю 500 пачок; цигарки «Super slim lifa Strawberry» без акцизних марок – 70 пачок; цигарки, виготовлені в Республіці Білорусь «Super Slims NZ Gold», без акцизних марок – 499 пачок.

Вищезазначені тютюнові вироби були ретельно приховані в конструктивних порожнинах автомобіля. Виявлення цигарок стало можливим після демонтажу спеціально виготовлених декоративних обшивок автомобіля, які монтувались за допомогою металевих фіксаторів. Доступ до прихованого став можливим після механічного натискання та відкриття фіксаторів.

Таким чином, українець вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників), з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України. Його дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України цигарки, загальною кількістю 1069 пачок, вартість яких потребує додаткової оцінки спеціаліста, та автомобіль «Opel Vivaro», вартістю майже 257 тис. грн – вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів