Кримінал   • 15 липня 2015 року, 13:091582

Закарпатські податківці вилучили 80 кілограм бурштину

Закарпатські податківці вилучили 80 кілограм бурштину

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області знову ефективно спрацювали в рамках операції «Рубіж». Напередодні в ході проведення заходів з протидії незаконному переміщенню товарів через державний кордон працівниками оперативного управління та управління власної безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області при в’їзді в пункт пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецке» Закарпатської митниці ДФС зупинено вантажний автомобіль марки «IVEKO»

У ході проведення огляду кабіни водія вказаного транспортного засобу, яким керував українець, виявлено 12 поліетиленових пакетів, обмотаних клейкою стрічкою, які були підготовлені для контрабандного переміщення через державний кордон. В них знаходились тьмяні, прозорі та напівпрозорі камінці, які виявились бурштином вагою близько 80 кг, - йдеться у повідомленні ГУ ДФС України у Закарпатській області. 

Слідчою оперативною групою вилучення бурштину зафіксовано протоколом огляду місця події. Наразі проводяться першочергові слідчі дії щодо кваліфікації правопорушення та подальшого внесення відомостей в ЄРДР.

Вартість виявленого бурштину на чорному ринку становить 5 млн 280 тис.грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів