Кримінал   • 18 липня 2015 року, 17:311657 ФОТО

На Закарпатті виявили 427 ящиків контабандних сигарет разом з детонаторами

Як уже повідомлялося, на виконання вимог Президента України щодо недопущення переміщення контрабанди через державний кордон України та протидії втягування персоналу Державної прикордонної служби України в протиправну діяльність, в ході здійснення єдиного оперативного задуму прикордонники  спільно із співробітниками СБУ та ДФС України в Закарпатській області продовжуються заходи щодо виявлення в населених пунктах місць накопичення контрабандних тютюнових виробів, - повідомили у Держприкордонслужбі України.

Так сьогодні вранці спільна міжвідомча група у складі представників Держприкордонслужби, СБУ та ДФС у житлових приміщеннях, які використовувалися для накопичення тютюнових, виявили 150 ящиків цигарок. У ході подальшої роботи, яка здійснювалася в населених пунктах Берегівського та Виноградівського районів,  було виявлено ще декілька ящиків з цигарками. Усього на ділянці відповідальності Мукачівського загону правоохоронці вилучили 427 ящиків з цигарками,  підготовлених до незаконного переправлення через державний кордон. Крім цього, в ході проведення одного з обшуків було виявлено та вилучено 29 детонаторів до мін-пасток, які містять ртуть.

Державна прикордонна служба України і надалі продовжуватиме безкомпромісну боротьбу із незаконною діяльністю на державному кордоні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів